Skočiť na hlavný obsah

V Gajaroch turnaj pod silnou mediálnou záštitou

Pridal/a Ján Ivančík dňa 8.jún 2012

Gajarská Aréna 71 privíta v júli turnaj pod názvom Hokej.sk CUP 2012.

V dňoch 14. a 15. júla privíta gajarská Arena 71 turnaj s názvom Hokej.sk CUP 2012. Podujatie sa uskutoční pod organizačným dohľadom občianskeho združenia ŠOK - Šport, Osveta, Kultúra, hlavným mediálnym partnerom turnaja je najväčší slovenský hokejový web - hokej.sk.

Okrem kvalitného hokejbalu bude pre všetkých zúčastnených i návštevníkov k dispozícií ping-pong, paintbal, lukostreľba, večer živá hudba, bufety, občerstvenie v reštaurácii, súťaže zručnosti a ďalšie prekvapenia.

Účastníci budú mať k dispozící aj možnosť ubytovania v stanoch priamo pri dejisku. Okrem iných výhod si tak budú môcť užiť večernú zábavu v netradičnom štýle.

Celý turnaj sa bude odohrávať pod mediálnym dohľadom najväčšieho slovenského internetového portálu o hokeji - hokej.sk. Mediálny partner podujatia zabezpečí aj podrobné štatistiky z celého priebehu hokejbalového zápolenia. Všetci zúčastnení tak budú mať vynikajúcu príležitosť prezentovať svoje nadanie pred viac ako 30 tisíc čitateľmi denne!

V prípade veľkého záujmu je možné turnaj rozšíriť až na šestnásť účastníkov, pričom prvým hracím dňom by bol už piatok 13.júl.

Informácie o turnaji:

Dátum: 14. a 15. júl 2012

Miesto: Gajary, Aréna 71

Počet tímov: 12

Pravidlá: hrať sa bude podľa pravidiel SHbÚ

Štartovné: 130 €

Organizátor: TOPhbl & ŠOK - Šport Osveta Kultúra, hlavný mediálny partner: hokej.sk, mediálny partner: TOPhbl.sk

Prihlasovanie:

mailom - info@sokoz.sk

Viac informácií na:

jan_ivancik@tophbl.sk alebo redakcia@tophbl.sk